Poistenie Pezinok - INSIA

Naša spoločnosť už od roku 2009 poskytuje služby v oblasti poistenia, zaistenia, poskytovania úverov, leasingov a iných finančných služieb. Zamestnanci a partneri spoločnosti INSIA - S pracujú v odbore poisťovníctva viac než 15 rokov. Máme bohaté skúsenosti z priameho obchodu poistných produktov, aj z manažérskych pozícií nadnárodných poisťovní a patríme medzi odborníkov vo všetkých odvetviach životného aj neživotného poistenia.

Radi Vás privítame v našej kancelárii, ktorú sme pre Vás otvorili priamo v OC PLUS na prízemí na Holubyho ulici č. 28 v Pezinku. Poskytneme vám kompletný servis na dojednanie nového poistenia a následnú starostlivosť pri uskutočňovaní zmien vo vašich zmluvách, pri riešení poistných udalostí a pod.. Aktuálne poistné zmluvy ktoré máte prehodnotíme a predložíme vám návrh výhodnejšieho poistenia poprípade krytia poistných rizík.

V roku 2010 sme vstúpili do medzinárodnej siete poisťovacích maklérov INSIA, ktorá patrí k najväčším v strednej a východnej Európe. Vďaka silnému zázemiu siete INSIA, môžeme poskytnúť klientom prvotriedny servis a vyjednať tie najlepšie podmienky u našich partnerov v poisťovniach.