Porovnajte ceny PZP a uzatvorte si to najlacnejšie a najvýhodnejšie zákonné poistenie! Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie rýchlo a ľahko so všetkými zľavami aké sú pre vás možné.

Povinné zmluvné poistenie - zákonné poistenie

  • Kliknite - zavolajte - alebo navštívte kanceláriu INSIA v OC PLUS Pezinok - a aj vám dokážeme nájsť lacnejšie a výhodnejšie PZP pre vaše auto!
KALKULAČKA PZP

Havarijné poistenie - KASKO poistenie

  • Dopravná nehoda? Živelná udalosť? Odcudzenie? Vandalizmus? Strata financií pri totálnej škode/krádeži? Väčšina z vás sa s tým osobne stretla. Práve pre tieto prípady je tu najvýhodnejšie havarijné poistenie a GAP poistenie finančnej straty. Neváhajte a kontaktujte nás pre nezáväznú ponuku.
KALKULAČKA KASKO

Poistenie čelného skla

  • Až 70% celkových poistných udalostí v SR je práve poškodenie čelného skla. Pri poškodení čelného skla už mať vinníka zďaleka nestačí!!!)

  • Neplaťte za výmenu čelného skla veľké peniaze alebo vysokú spoluúčasť nestrácajte bonus v poisťovni! Uzatvorte si samostatné poistenie čelného skla (všetkých skiel)
KONTAKTUJTE NÁS

VINPRINT - Unikátne bezpečnostné značenie skiel

  • Najlacnejšia ochrana auta pred krádežou - pre zlodeja sú všetky sklá na vozidle bezcenné a tým prudko klesá aj cena kradnutého vozidla. Akceptované poisťovňami ako dostatočné zabezpečenie proti krádeži pri uzatváraní havarijného poistenia!!!
  • VINPRINT II je aplikácia VIN čísel metódou leptania skiel vozidla s registráciou do databázy ECCR. Klient získava na rok asistenčnú službu Europ Assistance
Skontrolujte si svoj automobil v databáze ECCR
DATABÁZA ECCR

Asistenčné služby - ASA - Autoklub Slovakia Assistance, s.r.o., člen FIA

  • ASA poskytuje komplexné asistenčné služby v SR a EU – pomoc pre všetky druhy motorových vozidiel a motocyklov.
KONTAKTUJTE NÁS

Poistenie právnej ochrany

  • Poistenie právnej ochrany nám za priaznivé poistné poskytne potrebnú pomoc v zložitej právnej situácii. Poisťovňa uhradí nielen náklady na právnikov, ale aj náklady na súdnych znalcov a najmä vám odporučí špecializovaných a preverených právnikov s ktorými spolupracuje.

    V našej kancelárií INSIA vám podrobne vysvetlíme výhody poistenia právnej ochrany a ochranu pred paragrafmi, tak môžete mať už od zajtra!


"Máte poistnú udalosť? Neviete ako ďalej? Kontaktujte nás"

Kontakt