Poistenie Byt / Dom

Poistenie bytov a rodinných domov

  • V posledných rokoch postihujú našu krajinu stále častejšie povodne, záplavy, krupobitie alebo víchrice. Objavujú sa však aj malé tornáda a tiaž snehu poškodzuje strechy na horách aj v mestách. Rodinným domom sa nevyhýbajú ani požiare a medené odkvapy, alebo ďalšie stavebné súčasti, ktoré stále lákajú zlodejov.

    Chráňte si strechu nad hlavou, za niekoľko EUR denne môžete mať pokoj a istotu, že o ňu neprídete. :-)
KONTAKTUJTE NÁS

Poistenie domácností

  • Všetko, čo je pevne spojené s nehnuteľnosťou, patrí do poistenia stavby - napr. vaňa, sprchovací kút, umývadlo atď.. Do poistenia domácnosti sú zahrnuté všetky ostatné veci - nábytok, riad, elektronika, oblečenie, osobné veci, lyže, bicykle atď..

    Poistite si domácnosť nielen v rodinnom dome, ale aj vo vlastnom či prenajatom byte.
KONTAKTUJTE NÁS

Poistenie zodpovednosti

  • V bežnom živote sa stane množstvo situácií, keď niekomu inému môžete svojou nepozornosťou, alebo z nedbanlivosti spôsobiť škodu. Škoda inému však môže vzniknúť aj bez vašej priamej účasti a napriek tomu vám vzniká zodpovednosť uhradiť ju. Konár zo stromu na vašom pozemku, prasknutá hadica od práčky, spadnutá škridla z vašej strechy, neodprataný sneh z chodníka, alebo váš pes pod kolesami auta, môžu byť príčinou vzniku škody v stovkách tisíc aj miliónoch EUR.

  • Poistenie zodpovednosti za škodu vám zaistí ochranu pred takýmito nárokmi, a to vrátane nákladov na právnu obhajobu v prípadnom súdnom konaní. Poistenie zodpovednosti býva spravidla dohodnuté spolu s poistením nehnuteľnosti alebo domácnosti, niektoré druhy poistenia je však potrebné uzavrieť samostatne.

Poistenie chát a chalúp

  • Najčastejším dôvodom dojednania poistenia chaty a chalupy býva obava z ich vykradnutia. Policajné štatistiky to každoročne potvrdzujú. Rekreačným stavbám sa však nevyhýbajú ani živelné škody, práve naopak.

  • Často máme chatu alebo chalupu v atraktívnom prostredí, pri rieke, na horách, v lese. Všade tam hrozí zvýšené riziko povodne alebo záplavy, pádu stromov, víchrice, zosuvu pôdy, alebo tiaže snehu.
KONTAKTUJTE NÁS

"Máte uzatvorenú staršiu poistku? Návrh lepšieho a lacnejšieho poistenia zdarma"

Kontakt